Pos Points Name School RaceNo Race Cat Laps Start Time Finish Time Time
1 NPA Nonku Mutanda Curro The Blyde 217 FUN WOMEN (2) 2 10:42:00 11:04:08 0:22:08
1 NPA Lethabo Rapao Kindom Primary School 144 SUB JUNIOR GIRLS PS JGP(1) 3 08:55:00 09:18:43 0:23:43
1 NPA Lihle Mhlambi Curro Serengeti PS 218 SUB JUNIOR BOYS PS JBP(1) 3 09:28:00 09:49:03 0:21:03
1 NPA Dzithendo Netshikulwe Curro Waterstone College 133 SPROG GIRLS (1) 3 08:55:00 09:15:56 0:20:56
2 NPA Ntombikayise Manana Curro Waterstone College 132 SPROG GIRLS SG(1) 3 08:55:00 09:22:02 0:27:02
1 NPA Liam Saunders Bryanston Parallel PS 52 SPROG BOYS SB(1) 3 08:55:00 09:11:35 0:16:35
2 NPA Viknesh Chetty Curro Waterstone College 51 SPROG BOYS SB(2) 3 08:55:00 09:17:11 0:22:11
1 NPA Lwandle Ndhlovu Curro Academy Wilgeheuwel 127 NIPPER GIRLS NG(1) 1 08:27:00 08:42:45 0:15:45
2 NPA Lilly Nadauld Curro Aurora PS 105 NIPPER GIRLS NG(2) 1 08:27:00 08:44:00 0:17:00
3 NPA Layla Johnson Curro Serengeti PS 126 NIPPER GIRLS NG(3) 1 08:27:00 08:47:55 0:20:55
4 NPA Nkosazana Manana Curro Waterstone College 125 NIPPER GIRLS NG(4) 1 08:27:00 08:50:00 0:23:00
1 NPA Logan Fourie Curro Aurora HS 36 NIPPER BOYS (1) 2 08:27:00 08:39:14 0:12:14
2 NPA Nicholas Black Curro Aurora PS 35 NIPPER BOYS NB(1) 2 08:27:00 08:39:41 0:12:41
3 NPA Phenyo Lekota Curro Aurora PS 14 NIPPER BOYS NB(2) 2 08:27:00 08:41:13 0:14:13
4 NPA Aarin Forbes Bryanston Parallel PS 34 NIPPER BOYS NB(3) 2 08:27:00 08:41:59 0:14:59
5 NPA Kaiden Broodryk Not set 31 NIPPER BOYS NB(4) 2 08:27:00 08:44:26 0:17:26
6 NPA Amadeus King Not set 32 NIPPER BOYS NB(5) 2 08:27:00 08:45:49 0:18:49
7 NPA Siyamthanda Mdiniso Curro Midrand Sagewood 33 NIPPER BOYS NB(6) 2 08:27:00 08:51:19 0:24:19
1 NPA Kamogelo Rapao Curro Academy The Blyde 104 SUB NIPPER GIRLS SNG(1) 1 08:15:00 08:23:21 0:08:21
2 NPA Keiana Broodryk Not set 103 SUB NIPPER GIRLS SNG(2) 1 08:15:00 08:26:05 0:11:05
1 NPA Lwandle Mwale Curro The Blyde 10 SUB NIPPER BOYS SNB(1) 1 08:10:00 08:17:50 0:07:50
2 NPA Uminathi Zwane Curro The Blyde 13 SUB NIPPER BOYS SNB(2) 1 08:10:00 08:17:59 0:07:59
3 NPA Felton Ezeaka Curro The Blyde 11 SUB NIPPER BOYS SNB(3) 1 08:10:00 08:19:47 0:09:47
4 NPA Reatlegile Losaba Curro Aurora PS 2 SUB NIPPER BOYS SNB(4) 1 08:10:00 08:19:59 0:09:59
5 NPA Tinashe Mutanda Curro The Blyde 12 SUB NIPPER BOYS SNB(5) 1 08:10:00 08:20:57 0:10:57
1 NPA Kagiso Makena Curro Serengeti HS 220 FUN MEN JM(1) 6 10:42:00 11:11:49 0:29:49
2 NPA Jeru Nair Curro Serengeti PS 221 FUN MEN FM(1) 6 10:42:00 11:13:42 0:31:42
3 NPA Vinolin Chetty Curro Serengeti PS 219 FUN MEN (1) 4 10:42:00 11:14:55 0:32:55

Provisional School Results (High Schools)

School Region Entrants Points (M) Points (F) Points (Total)
Curro Waterstone College Gauteng South 1 0 0 0
Curro Aurora HS Gauteng South 1 0 0 0
Curro Serengeti HS Gauteng South 1 0 0 0

Provisional School Results (Primary Schools)

School Region Entrants Points (M) Points (F) Points (Total)
Curro The Blyde Gauteng North 5 0 0 0
Kindom Primary School Gauteng North 1 0 0 0
Curro Serengeti PS Gauteng South 4 0 0 0
Curro Waterstone College Gauteng South 3 0 0 0
Bryanston Parallel PS Gauteng South 2 0 0 0
Curro Academy Wilgeheuwel Gauteng South 1 0 0 0
Curro Aurora PS Gauteng South 4 0 0 0
Curro Midrand Sagewood Gauteng North 1 0 0 0
Curro Academy The Blyde Gauteng North 1 0 0 0